Wspomnienie wakacji 2019 – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Rok 2020 zapisze się w naszej historii pod znakiem ogólnoświatowej pandemii wirusa COVID-19. Sytuacja na świecie związana z pandemią zmusiła wielu z nas do zmiany planów wakacyjno-urlopowych w 2020 roku. Również nasz plan na tegoroczny urlop ciągle ewaluuje i możliwe, że spędzimy go tym razem w domu.

Poniżej kilka wspominkowych zdjęć z zeszłorocznego, wspaniałego wyjazdu urlopowego do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie temperatura wody w morzu wynosiła ok. 39°C, a woda w basenach hotelowych była chłodzona 😛 . Zapraszam do oglądania 😀 i jednocześnie zachęcam do wyjazdu do tego ciekawego kraju. Mam nadzieję, że moje wspomnienie wakacji 2019 będzie dla Was taką zachętą.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, ZEA – państwo arabskie na Bliskim Wschodzie, położone nad Zatoką Perską i Omańską, składające się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Graniczy z Arabią Saudyjską i Omanem. My byliśmy w dosyć liberalnym – jak na to państwo – emiracie Ras al-Chajma. Zwiedziliśmy także przepiękny Dubai oraz urządziliśmy sobie wyjazd samochodami terenowymi na pustynię.

Wszystkie zdjęcia zawierają koordynaty GPS. Aby zobaczyć na mapie miejsce wykonania, powiększ zdjęcie i kliknij w prawym, górnym rogu na ikonę mapy.

Zapraszam również do przeczytania innych moich artykułów w kategorii Podróże.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *